Biblioteka ma siedzibę w małym domku, ale ma wielki księgozbiór :)

W tym roku Noc Bibliotek odbędzie się 7 października. Tegoroczną myślą przewodnią akcji jest hasło: Absurd nie czytać!
Zapraszamy Was tego dnia do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15), gdzie o godzinie 10:00 rozpoczniemy wspólną zabawę w przestrzeni miejskiej.
Jak wziąć udział w naszej zabawie „Absurd nie czytać – to hasło znasz, więc z biblioteką grasz!”?
W godzinach  10:00-12:00  zgłoście się do naszej biblioteki  w celu pobrania karty uczestnika zabawy wraz z jej  instrukcją. Udział w zabawie może wziąć każdy – wiek nie ma znaczenia! Możecie bawić się sami lub w parach.
Czekać będzie na Was: iście dadaistyczne drzewo, oczytana Gąska, mikser tytułów i… reszty nie zdradzamy!
Dla pięciu najbardziej kreatywnych uczestników zabawy przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki! Nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 9 października.
Pamiętajcie, że tego dnia biblioteka otwarta jest w godzinach 10:00-14:00, oprócz zabawy literackiej możecie też oddać albo wypożyczyć książkę

Chętnie przyjmujemy książki w darze.

Legionowo

Sowińskiego 15