Biblioteka Centralna oraz 6 Filii Bibliotecznych

Program tegorocznej Nocy Bibliotek w Bibliotece Centralnej.
13.30 „O skarbniku z głębokiej kopalni” – spektakl dla dzieci Teatru Bajkowe Skarbki Śląska. Zadanie finansowane przez Gminę Tarnowskie Góry w ramach dotacji celowej do programu „Postaw na rodzinę”.
15.00   Film dla dzieci „Moja mama gorylica” (75 minut)
17.00   Śmiechojoga – rodzinne warsztaty poprowadzi Anna Komora.
19.00  Spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz.
W godzinach 13.00-19.30 organizujemy grę dla dzieci „Biblioteczny tor przeszkód” – zadania sprawnościowe do wykonania w poszczególnych działach. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań dzieci otrzymają upominek. W godzinach 15.00-20.00 mobilny Escape room (domek w ogrodzie Biblioteki).Od godziny 19.00 światła w działach będą wyłączone. Wypożyczamy z latarką.
Z okazji Nocy Bibliotek planujemy także zorganizować Kiermasz Taniej Książki w dniach od 5.10 do 14.10.23 r. w godzinach pracy Biblioteki.

Przyjmujemy książki w dobrym stanie, za wyjątkiem podręczników, słowników i encyklopedii.

Tarnowskie Góry

Zamkowa 5