Zbiory:księgozbiór biblioteki liczący ponad 25000 woluminów (duży wybór literatury dla dorosłych, literatury popularnonaukowej z różnych dziedzin wiedzy, książek obyczajowo- romansowych, historycznych, kryminalno-sensacyjnych, biograficznych; literatura w języku angielskim (ok. 100 woluminów)
Działalność kulturalno edukacyjna:komputer dla seniora, spotkania autorskie, wystawy

16.00–17.00 Co to za książka? – zabawa dla młodszych uczestników Nocy Bibliotek, polegająca na odgadnięciu, z jaką książką kojarzy się dziecku postać lub rzecz znajdująca się na obrazku. Uczestnicy quizu dostaną nagrody w postaci odblasków i baloników.
17.00–19.00 Otwarcie wystawy obrazów Danuty Lewkowicz – mieszkanki Bródna, na co dzień pracującej w branży IT; maluje hobbystycznie, dla wytchnienia, w wolnej chwili
19.00–20.15  Kino w bibliotece. Projekcja filmu familijnego „Moja mama Gorylica” – animowanej adaptacji książki Fridy Nilsson pod tym samym tytułem. Film o miłości, inności, empatii i trosce o słabszych. Historia opowiada o małej Jonnie mieszkającej w domu dziecka, którą pewnego dnia adoptuje gorylica. Jonna początkowo obawia się dziwnej, nietypowej mamy, ale szybko odkrywa, że łączy ich wielka więź. Tymczasem inne dzieci chcą bohaterkę uratować, a w sprawę mieszają się też lokalne władze, które mają własne plany dotyczące domu dziecka.
16.00–21.00 możliwość wypożyczania i zwracania książek

Rembielińska 6A