MBP w Łomży mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Jest instytucją samorzadową z ugruntowaną marką i wizerunkowo otwartą na wyzwania przyszłości  i potrzeby lokalnej społeczności. W zmieniającej się rzeczywistości, wielu przemian kulturowych, technologicznych, pozostajemy wierni tradycjom i swoim czytelnikom. Biblioteka posiada 4 filie biblioteczne, Oddział dla Dzieci i Oddział Zbiorów Specjalnych. Organizujemy imprezy dla dzieci i młodzieży, czytelników dorosłych i seniorów.

godziny trwania wydarzenia 16-21

Noc bibliotek pod hasłęm "Skarpetkowe Party", w tym m.in
gy i zabawy,prace plastyczne, seans filmowy, nocne udostęnianie książek, kiermasz książek

Drodzy Czytelnicy!
Zapraszamy do udziału w akcji "Podaruj książki swojej bibliotece". Wszyscy, którzy uwielbiają czytać, mogą dać książkom drugie życie i przynieść je do biblioteki.
Robicie porządki w swoim księgozbiorze, nowości wydawnicze już przeczytane przekażcie bibliotece-my się nimi zaopiekujemy!

Łomża

Długa 13